Home   >>   ВІКНА

Сьогодні вікна Rehau є лідером продажів на вітчизняному ринку пластикових вікон. Німецькі виробники профілю Rehau традиційно мають високий рівень виробництва, комфортну практичність й неперевершено довгий термін служби цих першокласних виробів. Купуючи пластикові вікна Rehau, Ви незабаром зможете на практиці оцінити наступні пререваги, які отримує власник цих функціональних архітектурних елементів:


- виразний зовнішній вигляд, що ідеально гармонує з будь-яким сучасним інтер’єром. Особливу естетичну привабливість профілю Rehau надають відкоси на зовнішній стороні робочої поверхні.

- абсолютна звукова й теплова ізоляція, якою славляться вікна Rehau, забезпечує приміщенню оптимальні умови для проживання. Герметичні вікна Rehau EuroDesign створені з урахуванням особливостей клімату України.

- вражаючий вибір кольорової гами пластикових вікон Rehau. Можливість ламінування пластикових профілів відкриває широкі простори для оригінальних дизайнерських рішень.

- вікна Rehau за бажанням замовника можуть бути оснащені різними видами скла – тоноване, матове, дзеркальне. Спеціальне плівкове покриття, яке наноситься на пластикові вікна Rehau у процесі виготовлення, забезпечує їм високу безпеку й привабливий зовнішній вигляд.

- можливість вибору геометричної конфігурації вікна Rehau під індивідуальні прорізи будь-якої складності.

- практична й приваблива фурнітура вікон Rehau, що поставляється з гарантією від виробника.

- наявність армованого профілю в вікнах Rehau забезпечує жорстке кріплення вікна на робочім місці.

- простота й надійність монтажу.

- конструктивні особливості, що забезпечують легку заміну склопакета без демонтажу вікон Rehau.

- абсолютна екологічна чистота, яку демонструють вікна Rehau, дозволяє встановлювати ці вироби в дитячих установах, лікарнях, їдальнях.

- приваблива ціна на пластикові вікна Rehau, що вигідно відрізняє цей бренд від аналогічних товарів цього класу.


Німецькі виробники вікон Rehau вказують на особливу перевагу цих профілів у порівнянні з іншими, що реалізується завдяки багаторівневому контролю якості в процесі виробництва. Впровадження прогресивних технологій у вікнах Rehau дозволило одержати на виході бездоганні вироби преміум – класу з високими споживчими характеристиками. Вікна із профілю Rehau – приємна різноманітність варіантів Вікна Rehau, представлені на нашому сайті, реалізуються в широкому ціновому діапазоні й радують покупця можливістю вибору необхідного профілю для кожного випадку індивідуально відповідно до економічної й практичної доцільності. Три найпопулярніші моделі пластикових вікон Rehau-basicdesign, Rehau-eurodesign і Rehau-brillantdesign охоплюють найпоширеніші запити покупців, дозволяючи оснащувати приміщення першокласними вікнами, у яких реалізовані всі дизайнерські й практичні задуми. Економічний трикамерний профіль Rehau basic design відмінно підійде для встановлення або заміни вікон у типових квартирах, п’ятикамерні вікна Rehau euro design з підвищеною термоізоляцією надійно захистять житло в районах з низькими температурними режимами, а престижні й елегантні вікна Rehau brillant desinn стануть справжньою прикрасою вашого будинку або офісу.


Вікна Rehau - економічно вигідна пропозиція

Наша компанія пропонує вам комплексний сервіс з продажу й встановлення вікон Rehau на комфортних для покупця умовах:


- безкоштовний вимір віконних прорізів;

- кваліфіковані консультації майстрів і дизайнерів з вибору оптимального профілю Rehau з урахуванням індивідуальних особливостей приміщення;

- готівковий і безготівковий розрахунки за вікна Rehau;

- оперативна й безпечна доставка вікон Rehau на об'єкт;

- бездоганний монтаж вікон Rehau у будь-який зручний для вас час із гарантією;

- регулярні знижки на вікна Rehau, що дозволяють серйозно заощадити кошти;

- поради професійних майстрів з питань обслуговування пластикових вікон Rehau.

 


Звернувшись до нас, ви зможете оцінити привабливі ціни на вікна Rehau високий рівень майстерності наших монтажників і бездоганне обслуговування вашого замовлення. Компетентність у всіх питаннях, пов’язаних із пластиковими вікнами Rehau, професійний підхід до встановлення цих віконних модулів і гарантії на всі види проведених робіт – от ті три умови, які ставлять нашу комерційну пропозицію в пріоритет у великої кількості клієнтів. Сьогодні пластикові вікна Rehau – це оптимальний вибір, який забезпечить ваше приміщення новим рівнем комфорту на довгі роки.